Baner_ZC_Poziom_480x230

SZKŁO OZDOBNE

Wychodząc naprzeciw nowym trendom, powiększyliśmy ofertę sprzedażową o produkcję szkła z elementami grawerowanymi laserowo, lub drukowanymi.
Elementy te mają szerokie zastosowanie, jako ekrany kuchenne, panele szklane do szaf i zabudów wnękowych,kabin prysznicowych, również jako szklane fronty meblowe.
Co wyróżnia nas od innych producentów? Na pewno cena; przyjmowana z konkretnych wyliczeń pod klienta, nie brana z uśrednionych cen co przekłada się na rzetelną wycenę, bez ukrytych kosztów i zbędnych marż.
Nasz wyrób jest najwyższej jakości, stosowane farby do druku jak i powierzchnia lakiernicza spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa, stosowania wewnątrz pomieszczeń i mając styczność bezpośrednio z żywnością.
Techniką zadruku jest tzw. druk w lustrzanym odbiciu, czyli  druk jest zabezpieczony szybą, co przy częstym myciu, jest niepodważalnym walorem takiego wykonania.

Druk i grawer na szkle ma o wiele więcej zastosowań, wykonujemy podobne zlecenia do wypełnień drzwiowych, prezenterów podświetlanych, luster, blatów stolików, czy elementach czysto dekoracyjnych.

Wyroby robimy na każdy wymiar, ograniczają nas jedynie wymiary handlowe szkła, w przypadku szczegółowych odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania prosimy o kontakt pod adresem szklo@elitgroup.pl

 

Galerie