REKLAMA NA POJAZDACH

Podstawową zaletą reklamy na samochodzie jest mobilność i docieranie do znacznie większej liczby odbiorców.Reklamę tego typu wykonujemy na każdego rodzaju pojazdach, bez wzgledu na wielkość i rodzaj przeznaczenia. Nośnikiem reklamy mogą być różnego rodzaju folie samoprzylepne (monomeryczna, polimerowa, wylewana, One Way Vision)
oraz materiał plandekowy.

Nasza firma realizuje zlecenia kompleksowo czyli od indywidualnego projektu graficznego, poprzez proces druku oraz laminowania po ostateczne oklejenie pojazdu w naszych pracowniach.
Rodzaj reklamy na pojazdach należy dobierać biorąc pod uwagę parę ważnych czynników czyli czas ekspozycji na pojeździe, rodzaju kształtów i przetłoczeń karoserii oraz skuteczności przekazu zamieszczonej na pojeździe informacji.

Wyróżniamy parę podstawowych rodzajów folii stosowanych na pojazdach:

  • Folia monomeryczna
  • Folia polimerowa
  • Folia wylewana (folia samochodowa)
  • Folia One Way Vision (folia okienna perforowana stosowana na szyby)


Folie monomeryczne to najtańszy rodzaj folii który idealnie nadaje się do oklejania mało skomplikowanych kształtów w szczególności na płaskich powierzchniach. Folie tego typu bardzo często służą jako materiał w którym wycina się np. dane teleadresowe umieszczane na drzwiach, burtach.itp.Folie tego typu są przeznaczone na krótko oraz średnio okresowe aplikacje czyli okres 3 – 4 lat.

Folie polimerowe to materiał który przeznaczony jest na średnio oraz długo okresowe aplikacje sięgająca 5 do 7 lat. Podstawową różnicą względem folii monomerycznych jest ich większa elastyczność która pozwala wyklejać niewielkie przetłoczenia na karoserii samochodu.

Folie wylewane to gatunek folii samoprzylepnych które dedykowane są do oklejania cało-powierzchniowo grafiką reklamową lub zmiany koloru auta. Folia jest w stanie dostosować się do obłych kształtów karoserii oraz do przetłoczeń czy wytłoczeń łącznie z lusterkami, zderzakami. Jest to folia która idealnie przylega do powierzchni lakieru nie tworząc żadnych zmarszczek.

Wykorzystywane materiały są w pełni bezpieczne dla lakieru samochodowego, a po usunięciu nie pozostawiają śladów.

Dynamicznie rozwijającym się kierunkiem w oklejaniu aut jest również zmiana koloru auta za pomocą nowoczesnych, specjalistycznych folii która zostaje nałożona na poszczególne elementy karoserii lub na jej całą powierzchnię.

Stosujemy folie profesjonalnych firm jak 3M, Avery, Oracal, Mactac.

Najpopularniejszymi rodzajami folii są matowe, połyskowe, perłowe, metaliczne, folie typu Carbon.
Jesteśmy w stanie uzyskać efekty które nie są możliwe, lub zbyt kosztowne do uzyskania standardową powierzchnią lakierniczą.