ARANŻACJE WNĘTRZ

Jeżeli szukacie Państwo nowoczesnej formy wystroju domu, mieszkania, biura, restauracji czy hotelu zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą druku w technologii UV na podkładach z blach, tworzywa, szkła, canvasie(płótno malarskie),drewnie, oraz gładkich i fakturowanych tapetach flizelinowych.


Stosujemy farby bezpieczne, dopuszczone do stosowanie wewnątrz pomieszczeń, z dodatkowymi elementami dekoracyjnymi m.in. lakiery punktowe, podświetlenie LED, kamienie Swaroskyego,wszystko to co doda uroku i niepowtarzalności naszego wyrobu.
Wyżej wymienione materiały pasują do wnętrz nowoczesnych, jak również dodają uroku pomieszczeniom urządzonym w klimacie klasycznym.
Przeróżne wielkości i kształty, oraz formy dzielenia obrazów na dyptyki, tryptyki, i całkowicieindywidualne kształty, daje ogromne możliwości konfiguracji tego elementu wystroju,dla uzyskania jak najlepszego wyjątkowego efektu.

Pomożemy dobrać odpowiedni klimat graficzny, do wybranego wnętrza, zachowując przy tym wszystkie zasady kompozycji.
Posiadamy własną, zasobną bazę grafik oraz fotografii, posiłkując się również  profesjonalnymi portalami, udostępniającymi kilkadziesiąt, jak nie kilkaset tysięcy  obrazów wysokiej jakości.