Baner_ZC_Poziom_480x230

Nasze produkty na Targach Meblowych - Poznań 2014

targi poznan 2014_800x600

Nasze produkty ze stałej oferty handlowej znalazły się na tegorocznych targach meblowych które odbyły się w Poznaniu w dniach 18-21 lutego.

 

Dzięki współpracy z naszym stałym partnerem biznesowym firmą meblową "OIKO" wystawiliśmy na tegorocznych targach meblowych, nasze flagowe produkty, które cieszą się nieprzerwanie rosnącą popularnością.

W grupie wystawionych produktów znalazły się ekrany kuchenne, jako jeden z elementów, które wykonujemy na szkle w różnych technologiach wykończenia ( nadruk, grawer laserowy).

 Nasze ściany wodne popularnie nazywane fontannami bąbelkowymi również budziły duże zainteresowanie odwiedzających. Taka wodna ozdoba, podświetlona dodatkowo diodami RGB LED nadaje nastroju oraz posiada właściwości relaksacyjne.

Dodatkowo może być nośnikiem reklamy po naniesieniu różnymi technologiami znaku Firmy, np. wygrawerowaniu logo firmowego lub hasła reklamowego skutecznie zwróci uwagę potencjalnych klientów i gości. Warto zaznaczyć że wyżej opisana ściana wodna nie wymaga żadnych przyłączy kanalizacyjnych i hydraulicznych.

Nasze inne produkty jak wydruki na canvasie ( płótnie malarskim) oraz obrazy wykonane w technologi panelu ściennego były również bardzo pozytywnie przyjęte przez odwiedzających tegoroczne targi meblowe - Poznań 2014.

 Według wstępnych danych ponad 18.000 kupców meblowych z kilkudziesięciu krajów wzięło udział w kolejnej edycji targów Meble Polska – największych targów meblowych w Europie Środkowo-Wschodniej, które odbyły się w Poznaniu od 18-21 lutego.