Baner_ZC_Poziom_480x230

DOSKONAŁY UNIKALNY PREZENT NA WSZELKIE OKAZJE

1m2v2m4g

SKRZYNKA NA WINO+GRAWER
Skrzynka na wino lub inny alkohol z grawerem laserowym. - JUŻ OD 25 ZŁ !
Idealny prezent / upominek dla Twoich bliskich, klientów, partnerów biznesowych, pracowników.
Ten oryginalny prezent z Twoim logo / dedykacją świetnie sprawdza się jako wizytówka i reklama firmy. Przy okazji pozwala na podziękowanie za współpracę i złożenie życzeń świątecznych, imieninowych, urodzinowych, itp.

Proponujemy Państwu skrzynki na wino w kolorze naturalnym sklejki, jak również w dużej gamie kolorów, ozdobionych indywidualnym grawerem wykonanym techniką laserową.
Wykonujemy grawery na podstawie indywidualnych zapotrzebowań, umieszczamy dowolną grafikę, tekst ozdabiając je również innymi materiałami między innymi  materiałami brokatowymi, skórą eko i naturalną, kolorową plexą, szkłem, itp.
Posiadamy gotowe wzory grafik, tekstów na każdą okazję, załączone zdjęcia  przykładowych wzorów mają na celu pokazanie możliwości, nasi graficy opracują wzór dla Państwa dokładnie trafiający w Wasze gusta.
Nowością  są skrzynki na wino z elementami drukowanymi na licu skrzynki co daje praktycznie nieograniczone możliwości przygotowania odpowiedniej grafiki oraz dedykacji.
Żeby upominek był jescze bardziej atrakcyjny proponujemy Państwu efektowne podświetlenie diodami LED, które nadaje skrzynce zupełnie innego wymiaru.
Oczywiście usługę grawerowania laserowego wykonujemy również na innych gadżetach które idealnie nadają się na upominek, czyli kalendarzach książkowych, teczkach, różnego rodzaju futerałach, itp.
W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.